понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Земјотресот ја уништи најубавата плажа во Грција (ФОТО+ВИДЕО)

Земјотресот ја уништи најубавата плажа во Грција

Земјотресот ја уништи најубавата плажа во Грција

Поврзани вести

Силниот земјотрес кој пред неколку дена ја погоди Грција ја уништи најубавата плажа на Лефкада.

Плажата Егремни, по земјотресот е затрупана со карпи.

 

 

плажа2

плажа

Најчитани вести