вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 61

Исчезна момче од Ченто

полиција

Последни вести

Во полициската станиcа Гази Баба,  28-годишниот Б.Д синоќа пријавил дека  на 17 месецов од домот во населбата Ченто, во непознат правец се оддалечил неговиот брат М.Д. кој е две години помал од него.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на младото момче.

Најчитани вести