четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

Уште една бела бајка: Софија блесна како никогаш досега!

Венчавката во Палм Бич била резервирана само за најблиските пријатели и семејството, а церемонијата за другите гости е одржана еден ден потоа, синоќа.

софија1

Поврзани вести

Колумбиската убавица Софија Вергара вчера го кажа судбоносното „да“ на својот избраник Џо Манганијел.

Венчавката во Палм Бич била резервирана само за најблиските пријатели и семејството, а церемонијата за другите гости е одржана еден ден потоа, синоќа.

софија

Софија навистина изгледала прекрасно. Младата до олтарот ја испратил нејзиниот 23-годишен син, Маноло.

софија3

софијаа

 

Најчитани вести