сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 55

Гир ја покажа својата 34 години помлада девојка (ФОТО)

Парот врската ја започнал во јуни оваа година.

Гир ја покажа својата 34 години помлада девојка

Гир ја покажа својата 34 години помлада девојка

Последни вести

Веројатно сите останале без текст кога Ричард Гир (66) на црвениот тепих прошета со својата 34 години помлада девојка. Гир горделиво ја држел за рака својата девојка Алехандра Силва (32) , на премиерата на филмот „Time Out Of Mind”.

Парот врската ја започнал во јуни оваа година.

Познато е дека последните неколку години познатите од Холивуд преферираат да се забавуваат со помлади девојки, но Гир претерал со оглед на тоа што оваа девојка, според возраста, може да му биде ќерка.

гир

 

Најчитани вести