понеделник, 27 март 2017  |  Вести денес: 17

Мачка се огласи по гласините за развод со Тамара

macka500

Последни вести

Александар Димитровски- Мачка, сопругот на Тамара Тодевска за Либертас ги демантира гласините дека се разведуваат.

Во кусиот телефонски разговор, Мачка за „Либертас“ изјави:

– Глупости се ова што пишуваат, не се разведуваме! Поголема глупост не сум прочитал, нема врска сето чаршиско озборување“.

Најчитани вести