петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Одбојкарките на Кан со нов “жежок” календар

Одбојкарките на францускиот прволигаш Кан ја продолжија традицијата, па и оваа година се соблекоа при снимањето на календарот за 2016 година.

12

Последни вести

Тоа е подарок, не само за нивните верни навивачи, туку и за љубителите на спортот од целиот свет.

Одбојкарките се најатрактивни спортистки и со нив навистина може да се ужива.

Најчитани вести