вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 60

Дел од Скопје утре без струја

без струја

Поврзани вести

Без струја утре од 8.30 до 16 часот ќе останат дел од корисниците од улиците Ѓорѓи Капчев,  16, 16а и 18, кон каналот, дел од Божин Николов, (делот кон Лисиче), а од 9 до 13 часот дел од корисниците од улицата Саса 1.

Најчитани вести