петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Дневник: И ова е Зоран Заев

„Курир“: Заев повторно удри против Заев

„Курир“: Заев повторно удри против Заев

Поврзани вести

Весникот Дневник објави детален приказ на тендерите и договорите на кланот Заеви со наслов „И ова е Зоран Заев“. Истите погледнете ги во продолжение.

tenderi


tenderi1

tenderi2 tenderi3
tender4

 

 

Најчитани вести