понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 49

ФОТО: Убиство среде бел ден во Белград

ubistvo

Поврзани вести

Вооружена престрелка се случила утрово на Милишевска улица во Белград, при што е убиен триесет и седумгодишниот Владимир Б., кој имал дебело полициско досие.

Во него пукал маж од автомобил „фиат браво“ со белградски таблички.

Убиството се случило во близина на полициската станица.

ubistvo1

ubistvo2

Најчитани вести