понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Крвта не е вода, нели? (ВИДЕО)

Мало детенце го држи во прегратка своето бебе-братче и одбива да и' го даде на мајка си

Крвта не е вода, нели?

Крвта не е вода, нели?

Поврзани вести

Оваа снимка сигурно ќе ве разнежни. Мало детенце го држи во прегратка своето бебе-братче и одбива да и’ го даде на мајка си. Преслатка братска љубов, погледнете:

Најчитани вести