четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Светските медиуми ја помешаа Колинда со Коко

kolinda

Последни вести

Светските медиуми се „распишаа“ за хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ, но не поради политиката, туку поради нејзините облини.

Јужноамериканските медиуми ја заменија Колинда со старлетата Коко Т.

До забуната дошло откако угледниот светски портал објавил нејзини фотографии од плажа и напишал дека Грабар Китаровиќ плени погледи на плажа.

Сето тоа би било во ред, но не станува збор за Колинда, туку за бујната Коко. Колинда набрзо стана хит на друштвените мрежи.

Фотографијата од „хрватската претседателка“ можете да ја погледнете ОВДЕ.

 

Најчитани вести