понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Вака Ноле и Јелена се забавуваат на планина!

novak_jelena

Поврзани вести

Новак Ѓоковиќ е на заслужен одмор со сопругата Јелена. Тие двајца ја одбраа планината каде со пријателите уживаат во снегот.

Секогаш насмеани – тие споделија фотографија со фановите на Инстаграм.

nole

-Ако ви е ладно, скокајте или облечете јакна, напиша Јелена.

Најчитани вести