петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 47

Охрид завиен во црно по смртта на младиот Димитар

Погребот на Димитар ќе биде утре на градските гробишта во Охрид.

Охрид завиен во црно по смртта на младиот Димитар

Охрид завиен во црно по смртта на младиот Димитар

Поврзани вести

Пријателите на Димитар Матлиоски на социјалните мрежи се простуваат од него оставајќи коментари дека тој бил прекрасно и мирно момче, пишува „Телеграф.мк“.

„Штета, душа,какво момче, нека почива во мир“, „Колку е животот суров,ме растажи“ – се дел од коментарите на Фејсбук.

Погребот на Димитар ќе биде утре на градските гробишта во Охрид.

Димитар Матлиоски од Охрид

Најчитани вести