вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Запален џип во Аеродром

Полицијата работи на целосно расчистување на случајот.

Запален џип во Аеродром

Запален џип во Аеродром

Последни вести

На булеварот Јане Сандански на паркинг, вчера околу 19. 40 часот, од засега непознати причини бил опожарен џип „хјундаи џип“ со скопски регистерски ознаки, а управувано од 45- годишниот М.М. од Скопје.

Извршен е увид од страна на увидна екипа од СВР-Скопје и се работи на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести