сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 32

Груевски со семејството уживаат во првиот снег (ФОТО)

Груевски со семејството уживаат во првиот снег

Груевски со семејството уживаат во првиот снег

Последни вести

На снежното неделно попладне не му одолеа ниту премиерот Никола Груевски, кој заедно со сопругата и двете ќеркички прошетаа на градскиот плоштад „Македонија“, а фотографиите покажуват вистинско семејно уживање во сежната и празнична идила.

gruevski-semejstvo-3

gruevski-semejstvo-2

gruevski-semejstvo-1

 

Најчитани вести