сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 36

Најлошо облечени на црвениот тепих за „Златниот глобус“ (ФОТО)

Џејн Фонда, Кејт Хадсон и Кејт Бланшет „блеснаа“ на црвениот тепих, но не во позитивна смисла.

Најлошо облечени на црвениот тепих за „Златниот глобус“

Најлошо облечени на црвениот тепих за „Златниот глобус“

Поврзани вести

Како и на секој настан на црвениот тепих, и овојпат ви ги претставуваме најлошо облечените на доделувањето на Златниот глобус.

Џејн Фонда, Кејт Хадсон и Кејт Бланшет „блеснаа“ на црвениот тепих, но не во позитивна смисла.

Верувале или не, меѓу најлошо облечените се најде и супермоделот Хајди Клум, како и актерките Патриша Аркет и Реџина Кинг.

Погледнете ги најлошо облечените убавици кои синоќа продефилираа на црвениот тепих.

hajdi klum globus

Хајди Клум

kate hudson globus

Кејт Хадсон

patrisa arket globus

Патриша Аркет

regina king globus

Регина Кинг

Најчитани вести