Магазин

И тргна во љубовта: Ја запроси 20 години помладо момче

И тргна во љубовта: Ја запроси 20 години помладо момче
И тргна во љубовта: Ја запроси 20 години помладо момче

Кајли Миног (47) изгради светска кариера, но немаше многу среќа во љубовта. Убавата австралиска пејачка до сега не успеа да го најде човекот со кој би го поминала остатокот од ѓивотот. Меѓутоа, изгледа дека работите полека се менуваат, бидејќи таа во моментот ужива во љубовта со актерот Џош Сас (28). Разликата во години не го спречи парот врската да ја крунисаат со веридба.

Шпекулациите дека парот се верил дојдоа откако Кајли е фотографирана со дијамантски прстен на раката.

Популарниот пар е фотографиран додека излегувале од еден лондонски ресторан, а Калји на раката носела голем веренички прстен.

калјиииии333

кајли1

кајлиии