петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 27

ФОТО: Граѓаните со потсмев за интервјуто на Заев на социјаллните мрежи

1

Последни вести

Корисниците на социјаните мрежи со потсмев и вицеви го коментираа денешното интервју на лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

Наместо да поентира, Заев со бледиот настап стана мета за потсмев.

Повеќе од нивните коментари со потсмев за настапот на Заев, можете да прочитате во продолжение:

3

4

5

6

Најчитани вести