петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Цеца во врска со манекен (ФОТО)

Пејачката и манекенот се запознале при снимањето на нејзиниот спот во Тајланд, за песната „Добро сам прошла“.

Цеца во врска со манекен

Цеца во врска со манекен

Поврзани вести

Најпопуларната фолк ѕвезда, Цеца Ражњатовиќ е во врска со младиот манекен, Александар Јововиќ, пишува „Блиц“.

Пејачката и манекенот се запознале при снимањето на нејзиниот спот во Тајланд, за песната „Добро сам прошла“. Емоциите се родиле откако се вратиле во Белград.

 

Погледнете го спотот:

Најчитани вести