недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

ВИДЕО: Ја запросил 148 пати, а таа не забележала

zapros

Последни вести

Романтичниот Реј Смит поминал пет месеци во креирање на фотографии на кои има тајна порака за неговата девојка.

На речиси 150 селфи фотографии се наоѓа по една скриена порака со прашањето “Сакаш ли да се омажиш за мене“?.

Неговата бремена девојка Клер Бремли не била свесна за запросувањето.

Така тој своите фотографии ги ставил на екранот од ултразвукот кај гинекологот и тоа на 25. декември.

Тогаш клекнал на колена и Клер единствено што можела да каже е “ДА“.

Најчитани вести