четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Таа како да не старее: Има 39 години, а погледнете како изгледала на 15

Според мислењето на фановите, убавата русокоса која денес има 39 години, делува како да не остарела ниту ден.

Таа како да не старее: Има 39 години, а погледнете како изгледала на 15

Таа како да не старее: Има 39 години, а погледнете како изгледала на 15

Поврзани вести

Актерката Риз Витерспун постави на Инстаграм фотографија на која има 15 години. Според мислењето на фановите, убавата русокоса која денес има 39 години, делува како да не остарела ниту ден.

Единствена разлика помеѓу Риз на 15 и на 39 години е бојата на нејзината коса.

риз2

ризззз

Најчитани вести