четврток, 22 декември 2016  |  Вести денес: 49

ФОТО Груевски на кратка прошетка меѓу двата состаноци

prosetka-gruevski

Последни вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски денеска беше на кратка прошетка во центарот на Скопје.

Тој слободното време го користи за прошетка и разговор со граѓаните и случајните минувачи.

gruevski2-knigi

 

Најчитани вести