вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 35

Груевски: Скопје продолжува напред

gruevski-prosiruvanje-bulevar-640x425

Последни вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски денеска на својот Фејсбук профил пред започнувањето на градежните зафати на булеварот АСНОМ во општина Аеродром, порача дека Скопје продолжува напред.

fb-skopje-nikola-gruevski

 

Најчитани вести