вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 4

ТВ Нова тукушто започна да се емитува во македонскиот етер

tvnova

Поврзани вести

Во македонскиот етер тукушто започна да се емитува ТВ Нова – станува збор за нов медиум опремен со најсофистицирана телевизиска опрема и новинарски кадар составен од искусни професионалци и млади новинари.

Новата телевизија можете да ја следите на интернет на tvnova.mk.

 

tvnova2

tvnova3

tvnova5

Најчитани вести