сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 18

Војин: Дај боже Цеца да се омажи и да го смени презимето, па да не’ спаси од срамот

Војин Ражнатовиќ сега дојде до таму што и порача на Цеца конечно да се омажи да не го срами неговото презиме.

Војин: Дај боже Цеца да се омажи и да го смени презимето, па да не' спаси од срамот

Војин: Дај боже Цеца да се омажи и да го смени презимето, па да не' спаси од срамот

Поврзани вести

Синот на Аркан, и покрај наговестувањата дека Цеца го тужела, не запира со провокациите.

Војин Ражнатовиќ сега дојде до таму што и порача на Цеца конечно да се омажи да не го срами неговото презиме.

-Медиумите на Цеца јавно ја промовираат лагата дека го напаѓам нејзиното ново момче. Напротив признавам дека сум еден од најголемите фанови на нивната врска. Дај Боже да и тргне со овој манекен кога не можеше со минатиот и да се омажи. Се плашам дека ова е последна шанса за „српската маќеа“ да го смени презимето и сите нас Ражњатовиќи да не спаси од срамот. (Згора на тоа убаво звучи Светлана Цеца Јововиќ) – напиша Војин на Фејсбук.

ceca

Извор: Вистина.мк

Најчитани вести