среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Холивудскиот брачен пар повторно заедно

...но само на филм.

деми2

Последни вести

Глумците Деми Мур и Брус Вилис бе во брак 13 години и заедно имаат три ќерки. Кога одлучија да се рзделат, многумина беа шокирани. Сепак, и по разводот, парот остана во одлични односи, па често ги гледавме заедно со ќерките и покрај тоа што не беа во брак.

Двајцата повторно ќе бидат заедно, но само на филм. Ќе глумат заедно на филмското платно, љубовен пар.

bruce_es_demi

По разводот, Деми Мур беше во врска со Ештон Кучер, а Брус со актерката Ема Хеминг.

Најчитани вести