сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 20

Жените избраа: Ова се 10 најдобри пози во сексот

Пробајте нешто ново и препуштете се на „дивите“ страсти.

seks

Поврзани вести

Секогаш се зборува за позите кои генерално се добри и интересни. Меѓутоа, кога бираат жените, тогш испаѓа дека навистина сакаат акробации во постела.

Драги дами, ова се позите кои секој маж ќе го донесат до лудило, а и вам ќе ви пружат задоволство и незаборавни ноќи. Пробајте нешто ново и препуштете се на „дивите“ страсти.

33

22

Најчитани вести