петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 55

Северина во Африка: Плажа, бикини и „жешки“ коментари (ФОТО)

Таа со сопругот ужива во Африка, поточно во Занзибар, и секојдневно за своите фанови објавува фтотографии од патувањата.

Северина во Африка: Плажа, бикини и „жешки“ коментари

Северина во Африка: Плажа, бикини и „жешки“ коментари

Поврзани вести

Кога Северина ќе објави фотографија во бикини, на социјалните мрежи врие од „жешки“ коментари… Таа со сопругот ужива во Африка, поточно во Занзибар, и секојдневно за своите фанови објавува фтотографии од патувањата.

Една од фотографиите кои предизвикаа најмногу внимание е онаа на која Севе е во бикини, на плажа.

2

3

4

5

6

7

8

Најчитани вести