петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 40

Исчезна малолетничка од Кичево

missinggg

Последни вести

Триесетгодишната А.Ш. од Киечево вчера во полициска станица пријавила дека на 14. февруари исчезнала нејзината шестнаесетгодишна ќерка.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на малолетното девојче.

Најчитани вести