вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Ѕирнете во луксузниот стан на Томи Хилфингер (ФОТО)

Дизајнерот живее во пентхаус во хотелот „Плаза“, од 2008 година.

Ѕирнете во луксузниот стан на Томи Хилфингер

Ѕирнете во луксузниот стан на Томи Хилфингер

Последни вести

Совршен њујоршки стан кој нуди поглед кон Петата Авенија и Централ парк, е вистинска оаза на славниот диззајнер, Томи Хилфингер.

Дизајнерот живее во пентхаус во хотелот „Плаза“, од 2008 година.

Тој сега го продава луксузниот апартман, кој сега вреди 69 милиони долари.

Погледнете одблизу како изгледа луксузниот стан на Томи Хилфингер:

Најчитани вести