среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 26

Времето сончево, температура до 17 степени

soncevo-10-17068

Поврзани вести

Времето во Македонија ќе биде сончево и потопло со мала облачност и слаб до умерен северозападен ветер.

Температурата ќе се движи од пет до 17 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала облачност и слаб до умерен северозападен ветер.

Температурата ќе достигне до 14 степени.

Најчитани вести