четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Бандерас ќе се жени со 20 години помлада партнерка

На 35-годишната Никол ќе и биде прв брак, а на Бандерас трет брак.

Бандерас ќе се жени со 20 години помлада партнерка

Бандерас ќе се жени со 20 години помлада партнерка

Последни вести

Холивудскиот актер Антонио Бандерас (55) веќе две години е во врска со 20 години помладата Никол Кимпел.

Никол е успешна деловна жена која наводно многу им се допаднала на родителите на славниот актер. Посебно задоволнa била мајката на Антонио, која изјавила дека нејзината идна снаа е многу вредна и самостојна.

На 35-годишната Никол ќе и биде прв брак, а на Бандерас трет брак. Тој претходно беше во брак со актерката Ана Леза и Мелани Грифит со која ја доби 18-годишната ќерка Стела.

banderas1

antonio-banderas5-z

Најчитани вести