недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Последни вести

Три тела во состојба на распаѓање се пронајдени во куќа вобелградската населба Сурчин.

Полицијта ги пронашла безживотните тела на таткото (84), мајката (79) и синот (61).

Во моментот е блокиран влезот кон куќата, аполицијата врши увид. Се претпоставува дека станува збор за убиство и самоубиство.

Најчитани вести