Магазин

Оскари: Ова се најлошо облечените ѕвезди од холивудскaта елита

Оскари: Ова се најлошо облечените ѕвезди од холивудскaта елита
Оскари: Ова се најлошо облечените ѕвезди од холивудскaта елита
Синоќа се одржа 88 доделување на престижните филмски награди Оскар.

На црвениот тепих продефилира холивудската елита.

Меѓу нив имаше гламурозни и елегантни креации, но неизбежни се и модните катастрофи.

Ова се најлошо облечените на овогодишното доделување на Оскарите.

vupi goldberg
Вупи Голдберг
runi mara
Руни Мара
orlando jones
Орландо Џонс
lili kol
Лили Кол

 

kejt vinslet
Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет
kejt blanset
Кејт Бланшет
dajen voren
Дајен Ворен

 

andra drej
Андреа Дреј
hajdi-klum-640x858 (1)
Хајди Клум