понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 80

Оскари: Ова се најлошо облечените ѕвезди од холивудскaта елита

Меѓу нив имаше гламурозни и елегантни креации, но неизбежни се и модните катастрофи.

Оскари: Ова се најлошо облечените ѕвезди од холивудскaта елита

Оскари: Ова се најлошо облечените ѕвезди од холивудскaта елита

Поврзани вести

Синоќа се одржа 88 доделување на престижните филмски награди Оскар.

На црвениот тепих продефилира холивудската елита.

Меѓу нив имаше гламурозни и елегантни креации, но неизбежни се и модните катастрофи.

Ова се најлошо облечените на овогодишното доделување на Оскарите.

vupi goldberg

Вупи Голдберг

runi mara

Руни Мара

orlando jones

Орландо Џонс

lili kol

Лили Кол

 

kejt vinslet

Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет

kejt blanset

Кејт Бланшет

dajen voren

Дајен Ворен

 

andra drej

Андреа Дреј

hajdi-klum-640x858 (1)

Хајди Клум

Најчитани вести