среда, 30 ноември 2016  |  Вести денес: 41

Анкета: Цигарите поскапеа

Ќе влијаат ли новите цени на намалување на пушачите, или не?

Последни вести

Дали новите цени на цигарите ќе го намалат бројот на пушачи?

View Results

Loading ... Loading ...

Ова се новите цени на цигарите во Македонија

Последно во оваа категорија

Најчитани вести