сабота, 10 декември 2016  |  Вести денес: 5

Куќата на Водњанска направи хаос (ФОТО)

Куќата на Водњанска направи хаос

Куќата на Водњанска направи хаос

Поврзани вести

Судар на двокатен автобус на ЈСП и автомобил на булеварот Мајка Тереза (поранешна Водњанска) денеска предизвика вистински хаос во сообраќајот.
Поради спорната куќа чии столбови се на самиот булевар, автомобилот и автобусот осстанааа заглавени во стеснувањето на улицата.
Инцидентот предизвика редица на заглавени возила долж целиот булевар,  а возачите нервозно ја чекаа полицијата да го реши проблемот.

1

2
4

5

6

Најчитани вести