четврток, 8 декември 2016  |  Вести денес: 36

Девојка падна од 9-ти кат во Аеродром

полиција

Последни вести

Млада девојка утрово околу 11 часот паднала од 9 кат во скопската населба Аеродром.
Настанот е пријавен во полиција , но сеуште нема информации дали станува збор за несреќен случај, смаоубиство или пак некакво кривично дело.

Повеќе детали се најавуваат по завршувањето на увидот.

Најчитани вести