понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

И го украл мобилниот додека зборувала на него

2-Kako-da-prepoznaete-mobilen-telefon-koj-e-prislushuvan-www.kafepauza.mks_

Последни вести

Четириесет и едногодишната Р.Б. била ограбена вчера на улица „Солунска“ во Скопје.

Додека се движела непознат сторител од позади грб и се доближил и и го грабнал телефонот од рака со кој истата во моментот разговарала по што го напуштил местото на настанот.

Полицијата трага по сторителот.

Најчитани вести