сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 2

Иванов во посета на Агенцијата за разузнавање

ivanov-2

Последни вести

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов денеска ќе оствари редовна годишна посета на Агенцијата за разузнавање на Република Македонија.

Во рамки на посетата, претседателот Иванов свечено ќе ја отвори првата музејска поставка на Агенцијата за разузнавање.

Најчитани вести