петок, 25 ноември 2016  |  Вести денес: 63

Дел од улицата Мито Хаџивасилев – Јасмин утре без вода

без вода

Поврзани вести

Поради промена на вентил ф-2-1/2“ на булевар Партизански Одреди 9, прекин на водоснабдување утре ќе имаат корисниците од  улицата  Мито Хаџивасилев – Јасмин на потегот од булевар Партизански Одреди до улицата Димитрија Чуповски, од 09:30 часот до завршување на работите.

Најчитани вести