петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 63

Смрзнувачки: Вака изгледа парењето на ајкули… (ВИДЕО)

Смрзнувачки: Вака изгледа парењето на ајкули...

Смрзнувачки: Вака изгледа парењето на ајкули...

Поврзани вести

Дури ни кога се парат, ајкулите не можат, а да не го покажат своето вистинско лице.

На снимката се гледа како изгледа парењето на овие крволочни жители на морето и океаните.

Најчитани вести