недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 52

Мртва жена пронајден на тераса во скопско Бардовци

wpid-полиција-41-.jpg

Последни вести

Безживотно тело на жена е пронајдено вчера на терасата од домот во кој живеела сама.

Станува збор за 63-годишната Б.Б. Во нејзиниот дом во скопско Бардовци настанал пожар.

Телото е дадено на обдукција, а од МВР инфомираат дека се работи на утврдување на причините за пожарот.

Најчитани вести