понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 78

ФОТО: Верижен судир кај Кванташки

1

Последни вести

Верижна сообраќајка се случи денеска кај Кванташки пазар во Скопје.

На фотките до кои дојде Прес24 се гледа дека три возила се судрија, а засега не се познати причините за сударот.

3

За среќа нема повредени лица, причинета е само материјална штета.

Најчитани вести