Магазин

Синот на Цеца се судрил со автобус

Синот на Цеца се судрил со автобус
Синот на Цеца се судрил со автобус

Синот на фолк дивата  Ражњатовиќ, Вељко Ражњатовиќ, вчера попладне имал сообраќајна незгода во Белград.
20-годишниот Вељко возејќи се низ белградските улици се судрил со градски автобус, притоа, со лесни повреди  се здобила една патничка од автобусот, пренеусва српски „Ало“.