вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 34

Исчезна осумнаесетгодишно момче од Скопје

missinggg

Последни вести

Четириесет и петгодишната В.С. пред два дена во полициска таница Карпош пријавила дека ден претходно исчезнал нејзиниот осумнаесетгодишен син, М.С.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести