петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

„Кавадарци сака прогрес и избори на 5.јуни“

kavadarci-gdom2-640x360

Последни вести

И кавадарчани денеска дадоа поддршка на собирот на ГДОМ.

Тие во голем број излегоа на собирот во организација на Граѓанското движење за Македонија од каде упатија порака дека бараат избори на 5.јуни и понатамошен просперитет на земјата.

 

Најчитани вести