четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Валандовчани порачаа: „Вака се сака Македонија“

valandovo-gdom2-640x360

Последни вести

Голем број граѓани со транспарент со рацете „Вака се сака Македонија“ од Валандово дадоа поддршка за Граѓанското движење за одбрана на Македонија.

valandovo-gdom1-640x360

Валандовчани побараа изборите да се одржат на 5 јуни и Македонија да излезе од политичката криза.

Најчитани вести