среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Радовиш со порака „За Македонија се работи“ и затоа одржување на избори на 5 јуни

ФОТО: Радовиш со порака „За Македонија се работи“ и затоа одржување на избори на 5 јуни

ФОТО: Радовиш со порака „За Македонија се работи“ и затоа одржување на избори на 5 јуни

Последни вести

Голем број на граѓани денеска излегоа на мирен марш во Радовиш, со поддршка на граѓанскиот собир кој го организира ГДОМ.

На граѓанскиот собир тие порачаа дека бараат одржување на избори на 5 јуни, бидејќи се работи за иднината на Македонија.

radovis

Најчитани вести