сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 36

Погледнете ги најубавите жени на озлогласените мафијаши (ВИДЕО)

Дали се парите тие што ги привлекуваат убавиците или тоа е статусот на „опасни фраери“? Како и да е, овие секси убавици се жени на шефовите на опасните нарко-картели:

Погледнете ги најубавите жени на озлогласените мафијаши

Погледнете ги најубавите жени на озлогласените мафијаши

Поврзани вести

Ним им се допаѓаат лоши момчиња, многу оружје и фамата која ги следи нарко-дилерите. Тоа што избрале да живеат со најопасните криминалци, скапо ги чинело.

Животот покажува дека лошите момчиња секогаш се магнет за вистински убавици. Па така и во пракса најчесто може да се види како најозлогласените криминалци се во друштво со манекенски, фото-модели…

Дали се парите тие што ги привлекуваат убавиците или тоа е статусот на „опасни фраери“? Како и да е, овие секси убавици се жени на шефовите на опасните нарко-картели:

Џулијана Соса Торе

Оваа бринета е девојка на мексиканскиот дилер на дрога Џорџ Балдарес Гарзе, кој повеќе пати е осудуван за поседување и продажба на дрога, како и за вооружен нападд на познат фудбалер.

Џулијана е модел и поранешна мис на Колумбија, а нејзиното момче е уапсен откако таа на Фејсбук открила каде се наоѓа нивното љубовно гнездо

Амелија Расин

Амелија Расин

Амелија Расин

Канадско -бразилскиотмодел Амелија Расин се забавувала со Џим Корноријем, познат дилер на дрога веќе цела деценија. Тој од илегална продажба на дрога заработил над милијарда долари.

Емилија е сестра на исто така познат дилерна дрога, Марио Расиин, кој во 2014 година беше осуден за поседување и продажба на дрога, на 27 годишна возрст. Амелија сега живее исклучиво од манекенство.

Ема Коронел Еспуно

Ема Коронел Еспуно

Ема Коронел Еспуно

Ема е жена на Ел Чапо Гузман, водечки нарко-дилер, за кој се омажила кога имала 18 години. Гузман од неа е постар 32 години, а таа му родила и две ќерки.

Гузман е уапсен и во моментот се наоѓа зад решетки, додека неговата жена стравува за својот и за животот на своите деца.

Лаура Зуника Хузар

Лаура Зуника Хузар

Лаура Зуника Хузар

Во Мексико е познта како „Мис нарко“, а е крунисана со мис на Мексико во 2008 година. Истата таа година е уапсена заедно со своето момче  Анџело Гарасија поради трговија со наркотици. Таа година, картелот на кој му припаѓала Лаура е одговорен за смртта на 5.300 лица.

 

Погледнете ги десетте најубави жени на познати мафијаши:

Најчитани вести