вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Убиен вооружениот разбојник во Москва (ВИДЕО ВО ЖИВО)

ubien-zaloznik-moskva-640x356

Поврзани вести

Руската полиција го застрела вооружениот разбојник, кој влезе во банка во источниот дел на Москва и како заложници држеше шест лица.

За среќа ниту еден од заложниците не е повреден.

Најчитани вести